Služby

naše firma Vám nabízí tyto služby

  • přestavby bytových jader  
  • rekonstrukce bytových interiérů  
  • rekonstrukce kuchyní,koupelen,wc
  • pokládka podlah                    
  • stavební a zednické práce                 
  • obklady a dlažby
  • sádrokartonářské práce     
  • výroba kuchyňských linek               
  • výroba vestavěných skříní

Naše rady a tipy

Potřebuji stavební povolení k rekonstrukci bytového jádra?

Bez stavebního povolení lze provádět práce a zpravidla menší úpravy stěn a podlah, obklady, výměnu vany, umyvadla a baterií atd. Ale toto neplatí vždy – ze stavebního zákona plyne, že každý  stavební úřad může mít v jednotlivých případech jiný názor. Proto je dobré poradit s pracovníkem stavebního odboru místně příslušného místního úřadu K menším změnám, kterými nezasahujete do nosných konstrukcí, neměníte vzhled  stavby či způsob jejího užívání, postačí často pouze takzvané ohlášení.

Alternativy ke klasickým obkladům a dlažbě

Někteří zákaznici  již nechtějí mít koupelnu obloženou klasickým keramickým obkladem. Na podlahu se nabízí celá škála umělých i přírodních kamenů – břidlice, mramor apod. Je možno zakoupit několik odstínů i tvarů. Sortiment se v posledních     letech rozšiřuje a trend návratu ke klasickým materiálům prověřeným  staletími je zřejmý. Na stěny je možno volit také benátský štuk, který se  vyrábí v mnoha barevných odstínech a po povrchové úpravě – voskování – je  vodě odolný.

Štuk místo tapety    

Většina z nás si myslí, že lze jednoduše tapety ze stěny odstranit a  nanést štuk. Takový postup je  chybný, a štuk pravděpodobně dlouho  nevydrží. Tapety je nutno samozřejmě strhnout, odstranit staré nátěry,  opravit praskliny, stěny řádně opatřit penetračním nátěrem, nanést podkladní  vrstvu lepidla a "opatřit" perlinkou, která zamezí opětovnému praskání stěn, nechat řádně vyschnout a potom můžeme začít štukovat.

 Bytové jádro

Máte  problémy se starým bytovým  jádrem, není,  nic jednoduššího než   jeho rekonstrukce. Vyberte si naši firmu jako  svého pomocníka. Postaráme se Vám o návrh, dokumentaci,  realizaci  až po závěrečnou kolaudaci.                                                                                                   

Nová kuchyně

Vybavení kuchyně musí být účelné, praktické, zároveň poskytující co nejvíce pohodlí.Kuchyňské spotřebiče by měly být vestavné, lednička se šuplíkovým mrazákem dole, sporák s plynovými plotýnkami, elektrickou troubou a digestoří,mikrovlnka pro ohřev.

Sádrokarton – suchá  stavba

Pomocí sádrokartonových desek můžeme rychle, čistě a  kvalitně měnit vzhled vašeho bytu. Lze velmi jednoduše snížit  stropy, instalovat moderní osvětlovací prvky, libovolně upravovat stěny a  podlahy, lepit obklady a dlažby.